Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Bilgilerin Toplanması ve Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi (örneğin ad, adres, telefon numarası ve e-posta) sizden gelen soru ya da talepleri karşılamak veya sizi faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirmek için alıyor ve kullanıyoruz.

Bu gizlilik politikasında belirtilen durumlar dışında kimliğinizin tespit edilmesine yol açabilecek bilgilerinizi, yasal nedenlerle (örneğin hukuki işlemler gereği ya da dolandırıcılık veya diğer bir suçun önlenmesi amacıyla bizden talep edilmesi gibi nedenlerle) mecbur kalmadığımız sürece, ya da haklarımızı, varlıklarımızı, kişisel emniyetimizi ve kullanıcılarımızın emniyetini korumak, savunmak vb. nedenlerle açıklamamız gerekmedikçe, sizin izniniz olmadan açıklamayacağız.

Gerektiğinde, kişisel bilgilerinizi yukarıda belirtilen nedenlerin yanında sizin yararınıza olacağına inandığımız nedenlerle de kullanabiliriz. Ancak, bilgilerinizin bu şekilde kullanmamızı engellemeniz mümkündür.

Bilgilerinizin kullanımına son verilmesini istemeniz halinde, bilgilerinizin söz konusu amaçlarla kullanılmasına, makul ölçülerde mümkün olabilecek en kısa zamanda son vereceğiz. Ancak böyle bir durumda kişisel verilerinizi yukarıdaki bölümde belirtilen amaçlarla, makul ölçülerde kullanmaya devam edeceğiz.

13 yaşından küçükseniz lütfen kişisel bilgilerinizi (örneğin adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz) bize göndermeyin. Buna rağmen (13 yaşından küçükseniz) bize bir soru sormak ya da bu siteyi kişisel bilgilerinizin bize ulaştırılmasını gerektiren herhangi bir şekilde kullanmak istiyorsanız, lütfen anne-babanızın ya da vasinizin bu işi sizin adınıza yapmasını sağlayın.

Kişisel Olmayan Bilgilerin Toplanması

Kullandığınız internet tarayıcı türü ya da bizim sitemize bağlandığınız web sitesi gibi kişisel olmayan bilgilerinizi de otomatik olarak toplayabiliriz. Ayrıca siteye gönderdiğiniz detay bilgileri (örneğin yaşınız ya da yaşadığınız kent) de toplayabiliriz. Bu bilgilerle kimliğiniz saptanamaz ve bunlar yalnız sitenin etkin hizmet sağlaması için kullanılır. Bu türden kişisel olmayan ya da toplu verileri bu siteyle bağlantılı amaçlarla kullanmaları için üçüncü şahıslarla da paylaşabiliriz.

Kayıtlarımızın Doğru Olarak Tutulması

Bizde bulunan size ait bilgilerin mümkün olduğunca doğru olmasını amaçlamaktayız. Bize sunduğunuz bilgileri gözden geçirmek ya da değişiklik yapmak istemeniz durumunda lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

Kişisel Verilerinizin Güvenliği

Kişisel bilgilerinize yetkili olmayan kişiler tarafından ulaşılmasını ve doğru olmayan şekillerde kullanılmasını engellemek için teknolojik önlemler almakta ve bu amaca yönelik politikalar uygulamaktayız. Bu önlemleri uygun yeni teknolojiler geliştikçe güncelleyeceğiz.

Zaman zaman bu gizlilik politikasında değişiklik yapabiliriz. Eğer bu gizlilik politikasında ve kişisel bilgilerinizi kullanma şekillerimizde önemli değişiklikler olursa bu değişiklikleri bu sayfada yayınlanacaktır. Lütfen gizlilik politikamızı düzenli olarak kontrol edin. Bizimle yayın ve gizlilik politikamızla ilgili bağlantıya geçmek isterseniz, bize bilgi@tepeks.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
Diğer bir web sitesine, bizim web sitemizdeki bir link aracılığıyla ulaşmış olsanız bile, bizim web sitemize diğer bir web sitesindeki linkten ulaşmış olsanız bile, diğer web sitelerinin gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu olamayız.

Ziyaret ettiğiniz web sitesinin gizlilik politikasını okumanızı ve eğer herhangi bir kaygınız ya da sorunuz olursa söz konusu web sitesinin sahibiyle ya da işleticisiyle temasa geçmenizi tavsiye ederiz. Bu gizlilik politikalarında değişiklik yapılabilir.

Yasal Uyarı

Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. herhangi bir yükümlülüğü (bu web sitesinin bağlantı sağladığı bir başka web sitelerinin içeriğinde herhangi bir üçüncü şahsın fikri haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle tazminat talebinden doğabilecek herhangi bir yükümlülük dahil olmak üzere) kabul etmemektedir.

Bu web sitesinde yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel nitelikte olduğundan bunlara dayanarak karar vermemeniz gerekir. Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bu web sitesinde sunulan bütün bilgilerin, web sitesine dahil edildiği an itibariyle, doğru olmasına gayret etmekte, ancak bunların doğru olduğuna dair garanti vermemektedir.

Bu bilgilere ya da tavsiyelere dayanarak verdiğiniz kararların sonuçlarından, uğrayabileceğiniz zarar, ziyandan Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu web sitesi telif hakları ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları tarafından korunan yazı, fotoğraf, diğer görsel öğeler ve ses öğeleri gibi malzemeler içermektedir. Telif hakları ve diğer fikri mülkiyet haklarının tamamı Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. mülkiyetindedir.

Bu web sitesinde bulunan bütün ticari markalar ya Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye aittir ya da lisans karşılığında bu web sitesinde kullanılmak üzere sahipleri tarafından Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye izin verilmiştir.

Bu Sitede Yapabilecekleriniz veya Önceden Açık Yazılı İznimizi Almadan Yapamayacaklarınız
Bu web sitesinin bütün bölümlerine girebilirsiniz. Bilgi amacıyla bütün sayfalarından birer adet basılı kopya alabilirsiniz. Bu web sitesinde bulunan bilgileri dağıtamazsınız (kopyalarının dağıtılması dahil); yayınlayamazsınız, değiştiremez ya da üzerinde oynayamazsınız. “yapabilecekleriniz” paragrafında belirtilenler dışında, başka şekillerde kullanamazsınız.

Bu web sitesine link ekleyemezsiniz/link veremezsiniz. Eğer bu web sitesine bir “hipertext” (yardımlı metin) ya da link eklemek istiyorsanız, lütfen Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye başvurunuz ve aşağıdaki bilgileri veriniz:

– Bu web sitesinden link vermek istediğiniz web sayfasının/sayfalarının URL adresi/adresleri

– Bu web sitesine link vermek istediğiniz web sayfasının/sayfalarının URL adresi/adresleri

Bu bilgileri verdikten sonra başvurunuzu değerlendirmeye alacağız. İsteğinizi kabul etmek ya da etmemek bizim kararımıza bağlıdır ve isteğinizi kabul etmek gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır.

Koşullarda Değişiklik Yapılması

Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bu web sayfasının gerek kullanım koşullarında, gerekse yukarıda yer alan yasal uyarıda zaman zaman değişiklikler yapabilir.

Bu web sitesine girerek o an için geçerli olan koşulları ve yasal uyarıyı kabul etmiş olacağınızdan her defasında söz konusu koşulları ve yasal uyarı kontrol etmeniz gerekir.

Web Sitesinde Değişiklik Yapılması/Web Sitesinin Faaliyeti

Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. her zaman için bu web sitesinin formatında ve içeriğinde değişiklik yapabilir.

Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. içeriğin güncellenmesi ya da başka nedenlerle destek ya da bakım çalışmaları sırasında bu web sitesinin faaliyetini askıya alabilir, her zaman için herhangi bir bildirimde bulunmaksızın bu web sitesine erişime son verme hakkına sahiptir.

 

Verilerin Korunması

Bu web sitesi aracılığıyla Tepeks Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve şirketlerine sağlanan bilgiler yalnızca gizlilik politikasına uygun şekilde kullanılabilir.

Lütfen sitemizi kullanmaya başlamadan önce gizlilik politikamızı dikkatle okuyun. Bize kişisel bilgilerinizi aktardığınız zaman bu bilgilerin gizlilik politikamız çerçevesinde kullanılmasını onaylamış kabul edileceksiniz.

Bir sözleşme çerçevesinde ya da haksız fiil nedeniyle açılacak bir dava sonucunda ya da başka şekillerde bu koşullarlardan kaynaklanan ya da bu web sitesi ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda, münhasıran olmamak üzere, İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Yetkili Mahkeme

Bu koşullar T.C yasalarınca belirlenen hükümlere tabidir ve bu yasalara uygun olarak yorumlanacaktır.

Kullanım

Yasal Uyarı
Gizlilik Beyanı
Kullanım Şartları
Çerezlerin Kullanımı

Distribütörlüklerimiz

CMC Nv.

Kompresör Kontrolörleri
Kompresör Odası Otomasyon Ürünleri

KEB Automation KG.

Hız Kontrol Üniteleri
Manyetik Fren
Manyetik Kavrama
AC ve Servo Motor ve Redüktör

Site İçeriği

Anasayfa
Hakkımızda
Distribütörlükler
Ürünler
İletişim

Firma Bilgilerimiz

TEPEKS Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yayla Mh. Vatan Cd.
TEPEKS Plaza No.37 PK.34944
Tuzla – İstanbul / TÜRKİYE

T: +90 (216) 701 12 90
F: +90 (850) 202 62 81
M: bilgi(at)tepeks.com

Bizi Takip Edin!

Copyright © TEPEKS Elektronik, 2018   |   Tüm hakları saklıdır.